Sizin İçin Buradayız
21.03.2018 - Emtia Fiyatları
ARPA
0.820 TL  0.825 TL
ARPA
0.500 TL  85.000 TL
ASPİR
0.850 TL  1.100 TL
AYÇEKİRDEĞİ
4.100 TL  7.000 TL
AYÇEKİRDEĞİ YAĞLIK
1.650 TL  1.650 TL
BUĞDAY
0.500 TL  900.000 TL
DANA
6857.500 TL  9875.000 TL
FASULYE
3.000 TL  3.100 TL
FİĞ
1.300 TL  1400.000 TL
KUZU
680.000 TL  726.000 TL
MERCİMEK
2.000 TL  2.000 TL
MISIR
0.435 TL  0.820 TL
NOHUT
2.000 TL  7.000 TL
TRİTİKALE
0.740 TL  0.820 TL
Y AYÇEKİRDEK
1.650 TL  1.650 TL
YAĞ ÇEKİRDEĞİ
1.500 TL  1.500 TL
365 Oda–Borsa’dan Zeytin Dalı Harekâtına destek açıklaması

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve ona bağlı 365 oda ve borsa, ortak bir açıklama ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’na tam destek verdi.​ Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Harun SÜMER ‘inde  katıldığı TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ev sahipliğinde bir araya gelen oda ve borsaların Harekata ilişkin açıklaması şöyle:

Zeytin Dalı Harekatının Yanındayız

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin terör örgütü YPG'nin işgali altındaki Afrin'e gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı’na ilişkin açıklamalarda bulunan Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer haklı operasyonun sonuna kadar yanında olduklarını söyledi.​

MİLLİ İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ ÖDÜL TÖRENİ

İSTİHDAM SEFERBERLİĞİNE KATKIMIZ SÜRECEK Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine Ocak ayından itibaren başlayan istihdam seferberliğine katkı sunduklarını belirten Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, bundan sonraki süreçte de üyeleriyle birlikte katkı sunmaya devam edeceklerine vurgu yaptı. 

ABD’nin Kudüs Kararı Yok Hükmündedir

ABD’nin Müslümanların ilk kıblesi olan Kudüs’ü, işgalci İsrail’in başkenti olarak tanıdığını açıklamasına tepki gösteren Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, “Yok hükmünde olan bu kararla en hassas alanımıza dokunulmuştur” ifadesini kullandı

Borsamızdan Ziyaret

BORSA’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Kırıkkale Ticaret Borsası yöneticileri bir süre önce Ak Parti İl Başkanlığı görevine atanan İl Başkanı Nuh Dağdelen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

ODA/BORSA İSTİŞARE TOPLANTISI TOBB’da YAPILDI

Yönetim Kurulu Başkanımız Harun SÜMER Oda/Borsa İstişare toplantısına katıldı. 

Gücümüz Milli İrade, Hedef Büyük Türkiye”

Türkiye'nin sivil toplumunu temsil eden; Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi Türkiye kanadı olan;

15 temmuz hain darbe girişiminin birinci yıl dönümü

15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yılı dolayısıyla açıklamalarda bulunan Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer  “Bilindiği gibi bu hafta sonu 15 Temmuz'un birinci yıl dönümü.

73.Genel Kurul Cumhurbaşkanımızın Katılımıyla Gerçekleşti.

Yönetim Kurulu Başkanı Harun SÜMER ,Meclis Başkanı Sadık BİLDİK , Yönetim Kurulu Bşk.Yrd. Ahmet TÜRKSOY ve Meclis Üyesi Orhan KUTLUCA nın katıldığı,TOBB’un73. Genel Kurulu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirildi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Genel Kurul’un açılışında yaptığı konuşmada .​

Borsa Üyeleri Konya Tarım Fuarında

Üyelerinin gelişen teknolojiyi yakından takip etmesi konusunda eğitim faaliyetleri ve fuarlara büyük önem veren Kırıkkale Ticaret Borsası bu kez üyelerinin Konya’da düzenlenen Konya 15. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarına katılımını sağladı. 

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Acı günü

TOBB Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Annesi Sayın Solmaz Hisarcıklıoğlu Hanımefendi’nin vefatını derin bir teessür içinde öğrenmiş bulunmaktayız.Merhumeye Allah’tan rahmet Sayın Hisarcıklıoğlu ve ailesine Borsamız camiası olarak başsağlığı dileriz.

Borsamız Personeli Samsunda

BİREYSEL VE KURUMSAL PAZARLAMADA 25. SAAT ETKİSİ’ KONULU EĞİTİME KATILDISamsun’da düzenlenen ‘Bireysel ve Kurumsal Pazarlamada 25. Saat Etkisi’ konulu eğitime katılan Kırıkkale Ticaret Borsası personeller Berat ULUDOĞAN, Selda MUTLU eğitimi başarıyla tamamladı. 

Kardeş Borsa Üyeleri ANFAŞ Fuarına Katıldı

Bir süre önce kardeş borsa protokolü imzalayan Kırıkkale Ticaret Borsası ile Yozgat Ticaret Borsası ilk şehir dışı faaliyetini gerçekleştirdi. İki borsanın işbirliğinde borsa üyeleri Antalya’da ANFAŞ Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen 24’üncü Uluslararası ANFAŞ Food Product Fuarına katıldı.

Çalışma hayatında milli seferberlik programı Kırıkkale’de tanıtıldı

Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Harun SÜMER inde katıldığı İşsizlik rakamların çift haneli rakamın üzerine çıkmasının ardından ülke genelinde başlatılan istihdam seferberliğine Kırıkkale’den de destek geldi.

Ekonomi Şurası’nda İş Dünyasından İstihdama Destek Sözü

Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Harun SÜMER ve Meclis Başkanı Sadık BİLDİK’inde katıldığı Türkiye Ekonomi Şurası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve ekonomiyle ilgili bakanların katılımıyla TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde yapıldı

Borsa Personeli Kızılay’a Kan Bağışında Bulundu

Kan stoklarının azaldığı belirtilen Türk Kızılay’ına bir destekte Kırıkkale Ticaret Borsası personellerinden geldi. Örnek bir davranış sergileyen Ticaret Borsası personelleri Kızılay Kırıkkale Şubesine bağlı kan merkezine giderek kan bağışında bulundu. 

Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun

Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. 

Borsa Üyeleri Eğitimden Geçti

Kurumsal kapasiteyi arttırmaya yönelik entelektüel ve girişimci personel eğitimi kapsamında Kırıkkale Ticaret Borsasının üye ve işletme sahiplerine yönelik düzenlediği eğitim tamamlandı.

İç Anadolu Bölge Toplantısı TOBB’da yapıldı

Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Harun SÜMER ve Meclis Başkanı Sadık BİLDİK 'inde katıldığı TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliği ve katılımıyla gerçekleştirilen İç Anadolu Bölge Toplantısı’nda Bölge oda ve borsalarının yönetim kurulu başkanları, meclis başkanları ve genel sekreterleri bir araya geldi.​

Polis ve Askerimizin Yanındayız

Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, Meclis Başkanı Sadık Bildik ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu’yu ziyaret ederek hem taziyelerini iletti,

Anketimize Katılın